Блоґи

2016/03/29 23:18

Василь Яніцький назвав три причини чому він підтримав проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції»

Нещодавно нардеп від БПП «Солідарність» Василь Яніцький для «Четвертої влади» назвав три причини чому він підтримав проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» (щодо роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)» реєстр. № 3755.

Подаємо основні тези:

«1. Знято обмеження для прийняття рішення про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій.

2016/03/29 23:11

Василь Яніцький: «Бурштинова мафія – це не лише місцеві старателі, потоки йдуть до столиці»

Після піврічного затишшя тема варварського видобутку бурштину на Поліссі знову стала топовою. Спровокували її два фактори…
Спочатку в інтернеті з’явився черговий репортаж активістів Автомайдану, які заїхали на поліську глибинку і зняли з безпілотника сотні людей, які бабраються в болоті в пошуках «сонячного каменя». І майже одночасне з ним повідомлення польських митників, які на кордоні з Волинню затримали півтори тонни бурштину.

2016/03/29 23:08

Василь Яніцький: “Працюю так, щоб голос поліських районів почули у Верховній раді!”

У новому випуску програми «Моя робота», що виходить на рівненському інформаційному порталі OGO.ua, пропонуємо ближче знайомство з народним депутатом України Василем Яніцьким, який представляє у Верховній Раді України інтереси виборців поліських районів Рівненщини.

2016/03/29 23:06

Василь Яніцький - найактивніший народний депутат Рівненщини

Народний депутат України Василь Яніцький виявився найактивнішим обранцем від Рівненщини по кількості поданих депутатських запитів та звернень до різних державних установ та відомств.

Зокрема, до Кабінету Міністрів України, керівників міністерств, Президента та інших уповноважених органів влади. Про це свідчать дані дослідження, проведеного Інформаційно-аналітичним центром Info-Light на замовлення Рівненського агенства новини ERVE.ua.

2016/03/29 23:05

Народний депутат України Василь Яніцький активно займається благодійністю на рідному Поліссі

Минулий тиждень у Верховній Раді був не сесійним, тож народний депутат України Василь Яніцький скористався нагодою вчергове навідатися у свій виборчий округ. Цього разу його шлях проліг на Володимиреччину і Рокитнівщину.

2016/02/16 23:57

Сергій Притула та «Вар’яти» їдуть з гумористичним шоу у Сарни

12 березня у районному будинку культури відбудеться концерт Сергія Притули та «Вар’яти-шоу». Хлопці презентуватимуть нову програму. Сарни стануть третім містом з великого концертного туру Рівненщиною та Хмельниччиною.

"Вар'яти" – це артисти, які не дають публіці сумувати. У Кузнецовську, як традиційно і по Україні, виступатимуть шестеро популярних гумористів, серед них: “Тернопільський сірий” (Сергій Притула), “Жошка” (Володимир Жогло), “Владзьо” (Володимир Ковцун), Юра Бадзян, Віталік Тильний та “Тята” (Остап Ярка).

2016/01/10 13:47

Верховна Рада таки має намір легалізувати бурштинові промисли. А поки що «сонячний камінь» і далі збувають нелегально...

Верховна Рада таки має намір легалізувати бурштинові промисли. А поки що «сонячний камінь» і далі збувають нелегально...

2015/12/30 15:40

Звіт про діяльність народного депутата України Василя Яніцького за період з листопада 2014 по грудень 2015 року

Член депутатської фракції Партії «Блок Петра Порошенка»; заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя; член Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі; член 8 груп з міжпарламентських зв’язків з різними державами; член Ради з питань судової реформи при Президентові України.

Депутатська дисципліна:

2015/12/30 15:37

Звіт про діяльність Благодійного фонду Василя Яніцького «Наш Край»

З власної ініціативи Василя Яніцького та за сприяння Благодійного фонду «Наш край» з 2010 року в регіоні ведеться активна робота з підтримки талановитої і творчої молоді, мистецьких колективів, місцевих спортсменів, воїнів АТО, стареньких, сиріт та малозабезпечених верств населення.

930 тисяч гривень склав у 2015 році бюджет благодійних програм фонду «Наш край»:

Освітні програми:

2015/12/30 15:33

Василь Яніцький: “Я лишився таким, як і був”

Василь ЯНІЦЬКИЙ, народний депутат від 155-го поліського виборчого округу, став одним із 56% нових облич, які прийшли до Верховної Ради в результаті дострокових парламентських виборів на хвилі Майдану.

Він – заступник голови парламентського комітету з питань правової політики і правосуддя, один із співавторів Закону про легалізацію видобутку бурштину. Напередодні Нового року ми вирішили підбити підсумки року й розпитати про деякі нюанси роботи депутата.

– Василю Петровичу, яким для Вас видався цей рік?

2015/12/30 15:33

Народний депутат України Василь Яніцький привітав Рівненський державний гуманітарний університет з 75-ти річчям

Шановний Руслане Михайловичу! Щиро вітаю Вас та професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 75-річчям від дня заснування Рівненського державного гуманітарного університету.

Ваш навчальний заклад належить до гордості Рівненщини. Переконаний, що університет надалі буде залучати талановиту, цілеспрямовану молодь, творчих людей, вносити вагомий внесок у розвиток української освіти та науки.

2015/12/25 23:41

Василь Яніцький: "Молодим талантам – підтримку!"

Напередодні свята Миколая Чудотворця в Дубровицькій районній бібліотеці відбулося підсумкове засідання літературного об’єднання «Журавлина». Гостями місцевих літераторів стали народний депутат України Василь Яніцький та письменник і громадський діяч Сергій Пантюк.

На засіданні оголосили результати творчого конкурсу серед школярів. Цьогорічними переможцями серед юних письменників стали: серед дітей старшого шкільного віку –дев’ятикласник Олексій Маркусь із Сарн, серед молодших школярів – четвертокласниця Тетяна Мосійчук із Висоцька Дубровицького району.

2015/12/25 23:39

«Що приніс нам Святий Миколай?»

Посланцем Святого Миколая у місті Кузнецовськ став сьогодні народний депутат України Василь Яніцький. Парламентар завітав з солодкими подарунками до міського палацу культури ВП РАЕС, де проходила театралізована вистава «Що приніс нам Святий Миколай?», організована працівниками закладу для дітей міста.

Близько 250 дітей взяли участь у святі. Це діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти з функціональними обмеженнями, діти з багатодітних, неповних та малозабезпечених сімей, діти переселенці зі східних областей України, діти учасників АТО.

2015/12/25 23:38

У День Збройних Сил України учасники АТО з Володимиреччини отримали допомогу від БФ “Наш Край” Василя Яніцького

6 грудня у Володимирецькому районному Будинку культури відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України. Святкові заходи розпочалися з перегляду тематичного відеофільму про історію становлення Збройних Сил України та ту роль, яку відіграють вони у сучасній історії Української держави.

2015/12/25 23:36

Проекту Закону України “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”

Вчора, 8 грудня 2015 року, відбувся виступ народного депутата України, заступника голови Комітету правової політики та правосуддя Василя Яніцького з трибуни Верховної Ради, стосовно проекту Закону України “Про внесення змін до статті 15 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”.

Законопроектом пропонується виключити частину 8 статті 15 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», якою передбачений граничний обсяг навантаження щодо розгляду справ, на який зборами суддів воно може бути зменшено для тих суддів, що обіймають адміністративні посади.

2015/12/25 23:35

Парламентські слухання з теми «Правове забезпечення реформи освіти в Україні»

9 грудня 2015 року у Верховій Раді України відбулися парламентські слухання з теми «Правове забезпечення реформи освіти в Україні». Завдяки народному депутату України Василю Яніцькому, участь у слуханнях взяли педагоги Рівненщини.

Активне обговорення проекту Закону України «Про освіту» у залі Верховної Ради висвітлило як позитивні тенденції у формуванні нового змісту освіти, так і оголило проблеми, розв’язання котрих лежить у площині вдосконалення освітнього законодавства.

2015/12/25 23:34

Василь Яніцький відвідав форум депутатів місцевих рад партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

У Києві відбувся Форум депутатів місцевих рад партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, на який прибули понад три із половиною тисячі представників місцевих органів влади. Загальна ж кількість депутатів, обраних від політичної сили по всій Україні, перевищує 9 тисяч осіб.

Рівненщину представляло більше сотні делегатів, в тому числі депутати місцевих рад з Дубровицького, Зарічненського, Володимирецького та Рокитнівського районів. Гостем форуму був також народний депутат України Василь Яніцький.

2015/12/25 23:32

Графік роботи громадських приймальних народного депутата України Василя Яніцького у січні, лютому, березні 2016 року

Прийом громадян у громадських приймальних народного депутата України Василя Яніцького у січні, лютому, березні 2016 року здійснюватиметься за наступним графіком:

Дубровиця

(з 10-00 до 13-00, вул.Воробинська, 16 (приміщення Дубровицької державної районної адміністрації, 1 поверх):

14.01.2016 р.

28.01.2016 р.

11.02.2016 р.

25.02.2016 р.

10.03.2016 р.

24.03.2016 р.

Зарічне

(з 11-00 до 14-00, вул.Центральна, 11 (приміщення Зарічненської державної районної адміністрації):

13.01.2016 р.

27.01.2016 р.

2015/12/25 23:31

Зустріч народного депутата України Василя Яніцького з освітянами Дубровиччини

2 грудня народний депутат України Василь Яніцький зустрівся з директорами шкіл, завідуючими дошкільними закладами та керівниками освітянської галузі Дубровицького району. На зустрічі розмова йшла про проект нового «Закону про освіту».

2015/12/25 23:30

Народний депутат України Василь Яніцький надав матеріальну допомогу УТоС

В Міжнародний день інвалідів Василь Яніцький надав фінансову підтримку в організації й проведенні звітно-виборної конференції Сарненській територіальній первинній організації Українського товариства сліпих, куди входять інваліди по зору із Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського та Сарненського районів.

Це не перша підтримка цієї організації. Не так давно матеріальну допомогу на проведення операції отримував член УТоСу Валерій Коркош із Лютинська Дубровицького району.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи