Сергій Притула та «Вар’яти» їдуть з гумористичним шоу у Сарни

12 березня у районному будинку культури відбудеться концерт Сергія Притули та «Вар’яти-шоу». Хлопці презентуватимуть нову програму. Сарни стануть третім містом з великого концертного туру Рівненщиною та Хмельниччиною.

"Вар'яти" – це артисти, які не дають публіці сумувати. У Кузнецовську, як традиційно і по Україні, виступатимуть шестеро популярних гумористів, серед них: “Тернопільський сірий” (Сергій Притула), “Жошка” (Володимир Жогло), “Владзьо” (Володимир Ковцун), Юра Бадзян, Віталік Тильний та “Тята” (Остап Ярка).

- Двоє акторів і звукорежисер – колишні учасники команди КВН «Тернопільська Особлива», ще двоє акторів і гітарист – колишні учасники команди КВН «Бомба» з Млинова, - розповідає керівник шоу, відомий телеведучий Сергій Притула. - Хлопці дуже багатогранні. Четверо акторів по ходу програми конструюються у дуети, "батл" жартами зі мною, музичний блок і читання монологу.
"Вар’яти" майже не жартують про політику та теми нижче пояса. А смішні історії з українського побуту, курйози з мандрівок та жарти з вар’ятського життя гумористів – близькі, зрозумілі і смішні кожному, тому на "Вар’яти-шоу" можна сміливо йти усією родиною. До того ж, квиточки на концерт – це гарний подарунок коханій до свята 8 Березня.

- Приємно, що сучасний гумор може звучати українською та бути якісним. Програма шоу розвивається, вдосконалюється, - розповідає організатор туру Рівненщиною та Хмельниччиною, керівник івент-агенції "Мегаподія" Роман Яворський. Доказом тому – повні зали (навіть у неопалювальних будинках культури), аншлаги, додаткові концерти та тисячі-тисячі задоволених глядачів. Отож, поспішайте, найкращі квитки уже у продажу.
Тур відбувається за підтримки компаній "Ріверсайд", "Олас" та "Північ-Центр".

Квитки можна придбати у магазині "Чесних цін", вул. Просвіти, 13.
Довідки за телефонами: (068) 043 76 34, (066) 47 32 758, (063) 930 93 83.