День соборності України

день соборності

22 січня наш народ урочисто відзначає чергову річницю проголошення Акту Злуки (об'єднання у 1919 році східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу). І хоч Акт Злуки тоді реалізувати не вдалося, він є яскравим виявом прагнення українців до національної єдності. Як відомо, державна незалежність України була відновлена лише 24 серпня 1991 року.

Мітки: 

Коментарі

22 січня 2014 року активісти молодіжних патріотичних громадських організацій «Студентська свобода» та «Сокіл», спільно із Рівненською обласною організацією ВО «Свобода» проведуть акцію «Ланцюг єднання» до Дня Соборности України.
На знак єдности та територіяльної цілосности України активісти патріотичних організацій в різних куточках держави утворять символічні живі ланцюги. Зокрема на Рівненщині до акції долучаться жителі міста Рівного, Дубенського, Костопільського та Млинівського районів.
Формування ланцюга розпочнеться о 11:30, в четвер 22 січня 2014 року в:
м.Рівне – на майдані Незалежности;
м.Дубно, - майдані Незалежности;
м.Костопіль – майдані Незалежности;
смт.Млинів – на Центральній селищній площі.

Під час акції відбуватиметься збір коштів на гуманітарну допомогу для бійців батальйонів «Січ» та «Карпатська Січ», що нині перебувають у зоні бойових дій в смт.Піски на Донеччині.