«Герой-рятувальник року» мешкає у с.Біле Володимирецького району

Володимир Сильман

Під час оперативного засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося в минулий четвер, 5 лютого, рятувальники нагородили юного мешканця села Біле Володимирецького району, що врятував життя односельчанину.

Подія сталася ще 17 січня під час підлідної риболовлі. 17-річний Володимир Сильман рибалив на місцевому озері, коли побачив, що його колега-рибалка неподалік раптом провалився під кригу. Хлопець не розгубився і кинувся допомагати. Протягнувши гілку і зачепившись рибацькою пішнею на безпечній відстані, юнак врятував життя 42-річному Андрію Савсюку, який самотужки вже навряд чи зміг би вибратися з крижаної води.

Про свій вчинок хлопець розповідає стримано і неохоче, подвигом не вважає. Працівники ДСНС Рівненщини лише через десять днів випадково дізналися про пригоду, адже Володимир нікому про це не хвалився. І навіть під час отримання нагороди ніяковів і соромився. На питання журналістів, чи було страшно, кивнув головою.
За проявлений героїзм та особисту відвагу під час порятунку людини Володимира Сильмана було нагороджено грамотою головного управління ДСНС та цінним подарунком, а його кандидатуру буде подано в ДСНС України для номінації у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року».

Крім юного героя, також були заохочені ще кілька мешканців Рівненщини. Зокрема, начальник групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Олег Нікольчук, який нещодавно повернувся із зони АТО, де його загін займався розмінуванням територій, був нагороджений нагрудним знаком ДСНС «Знак пошани» за особливу мужність та високу працездатність у ліквідації надзвичайної ситуації на території військової частини міста Лозова Харківської області.

Нагороди від рятувальників також отримали приватний підприємець Микола Антонюк, голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас та голова правління ПАТ «Рівнеобленерго» Сергій Невмержицький.
За матеріалами сайту:http://golosno.com.ua/