На Дубровиччині відбулося засідання по ТЕБ та НС

карантин

5 лютого у райдержадміністрації відбулося чергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій розглянуто та обговорено питання стосовно заходів з попередження виникнення та недопущення поширення на території району захворюваності на сезонний грип та ГРВі

У заході взяли участь представники санітарно-епідеміологічної служби, головні лікарі лікарських установ, представники галузей освіти, культури, спорту та інші.

За інформацією начальника Дубровицького міжрайонного управління головного управління Держсанепідслужби в Рівненській області Шеремети Л.В. та головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Дубровицька центральна районна лікарня» Поліщука станом на 05.02.2016 року в структурних підрозділах лікарні знаходиться на стаціонарному лікуванні – 43 хворих. З них 21 дитина, 1 вагітна, 15 – ускладнена пневмонія, з них 4 – діти, вагітні – 0, на штучній вентиляції легень – 0.

Враховуючи вищезазначений стан, та обговоривши дану ситуацію в районі члени комісії прийняли рішення відповідно до якого, у Дубровицькому районі продовжено обмеження на проведення масових заходів, які передбачають масове скупчення людей але, відновлено відвідування занять дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах з 8 лютого.

Повідомляє Дубровицька РДА