На Сарненщині відбулась презентація проекту "Відкривай Україну"

презентація

У приміщенні Сарненської міської ради відбулася презентація Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну", організатором якого є Благодійний фонд "З країни в Україну". Проект отримав сприяння на проведення від міської і районної влади. Розповісти про переваги участі та запропонувати спробувати свої сили у такому незвичному, насиченому можливостями розвитку, поїздок та неповторних вражень завітала доцент Київського Національного економічного університету Віра Усик.
Вона провела зустріч з учнями та вчителями 1, 2, 4 шкіл та гімназії. Через певні обмеження та правила, лише 4 школи з 7 міста зможуть взяти участь у проекті. Мета цього проекту - створення сприятливого середовища для розвитку підлітків міст України та можливість реалізації своєю командою проекту в школі та в місті.
Всіляко підтримувати та допомагати як міський координатор, – пообіцяла Віра Усик після проведення яскравої презентації та висловила надію, що колективи шкіл приймуть позитивне рішення, стануть активними учасниками проекту та гідно представлять місто і позмагаються за право стати кращими в області і в результаті зможуть пройти навчання та перейняти досвід закордоном.
Міський голова та перший заступник запевнили про підтримку ініціатив Благодійного фонду "З країни в Україну" та саме цього проекту зокрема від міської та районної влади.

Повідомляє офіційний сайт Сарненської міської ради