Сенсацією року на Рівненщині став 15-річний борець

кращі спортсмени

Під час підсумкової колегії обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту відбулось оголошення результатів щорічного конкурсу «Герої спортивного року».
Рейтинг формувався за підсумками спортивного сезону 2015 року. Нагороди спортсменам вручив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.

Так, «Сенсацією року» став 15-річний вихованець Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю Владислав Кузько. Юнак цьогоріч став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби та виконав норматив майстра спорту України. Владислав також представляв Україну на чемпіонаті світу.

Спортсменом року оголошено майстра спорту України міжнародного класу з плавання Михайла Романчука, а спортсменкою – заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики Ольгу Земляк.

«Народним вибором» визнано легендарного 65-річного самбіста, тренера ДЮСШ «Колос» Миколу Кобу, котрий цьогоріч завоював золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед майстрів.

Кращою командою стала збірна «Західний вогонь» зі софтболу, водночас переможницею у номінації «Чесна гра» - рівненська баскетбольна команда «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП».

У номінації «Тренер року» перемогу отримав заслужений тренер з плавання Петро Нагорний, а у номінації «Спортивна слава Рівненщини» - заслужений майстер спорту України з плавання Анна Хлістунова-Шарпар.

Найкращим спортивним організатором року визнано президента обласної федерації баскетболу Сергія Шемосюка, а меценатом року – ТОВ «ОДЕК».

Переможницею номінації «Сильні духом» стала дзюдоїстка, майстер спорту міжнародного класу Ірина Гусєва, у номінації «Разом з олімпійцями» кращим став майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Віктор Недашковський. Інтернет-видання «ВСЕ про СПОРТ» визнано об’єктивним та компетентним мас-медіа.
«Спортсмени Рівненщини показують високі результати як на європейських, так і світових чемпіонатах. Наша область може із впевненістю претендувати на звання найспортивнішого регіону. Рівненщина – лідер у третій групі областей. Водночас обласна влада робитиме усе можливе, аби й надалі підтримувати наших спортсменів, популяризувати галузь та здоровий спосіб життя», - підкреслив заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.
Крім того, на церемонії відзначили роботу кращих підрозділів молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів області. А за вагомий внесок у сфері соціального захисту та реабілітації інвалідів керівнику рівненського «Інваспорту» Віктору Кучеру вручено орден «За заслуги» III ступеня.

Повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація