Стрілянина на Березнівщині

стрілянина

В Березнівському районі не порозумілися міліціонери з військовими. Як наслідок - стрілянина, маленький народний бунт, 4 кримінальні справи і пошкоджений автомобіль з припасами для бійців АТО. Пошуки ж правди тривають і досі.
Так обурені волонтери з бійцем 128-ї мехбригади, шукали правди вже вранці - за кілька годин після конфлікту на Березнівщині. Вночі міліціонер прострілив колеса автомобілю, подарованому воякам АТО, та з горою наповненому гуманітаркою для 128-ї механізованої бригади.
Те, що зібрали з миру - по нитці, у автівці того вечора мало вирушити на схід. Але не так сталося, як гадалося, - пригадують учасники подій.

За кілька годин на місці події зібрались і волонтери, які збирали бійцям допомогу, і керівництво міліції. Волонтери від стрілка почули різкий запах алкоголю.
Доки на місці стрілянини тривали слідчі дії, стрілок з перегаром, у супроводі міліцейського керівництва поїхав, нібито на освідчення, - пригадує волонтер.

Провести освідчення так, як того вимагає закон активісти домоглись у прокурора за півдоби після стрілянини, а зразки крові до Рівного доставили лише сьогодні. Попри міліцейську перевірку, яка того ж дня визнала застосування зброї капітаном з Березного правомірним - прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень. А міліціонери - порушили проти своїх опонентів, теж у формі, одразу три провадження. Мовляв бійці, що повернулись у відпустку з Дебальцевого живими, перешкоджали їм у припиненні злочину і чинили злісну непокору. Чи буде слідство об`єктивним у цій справі - залежатиме лишень від активістів, які контролюватимуть хід розслідування. Адже запитань до подій тієї ночі більше, ніж відповідей.

З сайту:http://rivne.com.ua/