У Дубровиці збирають кошти для придбання і ремонту автотранспорту по мобілізації

Разом-ми сила

Дубровиччина неодноразово активно приймала участь у допомозі АТО і на сьогоднішній день також не лишається осторонь.
Сергій Киркевич , голова Дубровицької РДА, який особисто допомагав, як хлопцям на полігоні, так і сім`ям загиблих бійців звернувся до керівників підприємств, установ, організацій та підприємців Дубровицького району, щодо збору коштів для придбання і ремонту автотранспорту по мобілізації.

"...В нашій Державі проводиться часткова мобілізація військовозобов’язаних та транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України.
Особливо складна ситуація в районі склалася з транспортною мобілізацією.
Ті транспортні засоби, які обліковуються в господарствах району зношені, потребують значного ремонту, який неможливо провести через відсутність необхідного фінансового ресурсу їх власників.
Просимо Вас надати посильну фінансову допомогу цільового призначення для придбання трьох одиниць транспортних засобів (ГАЗ – 66), з метою виконання районом мобілізаційного завдання..."

Слід зазначити, що на вказаний рахунок, відразу почали надходити кошти від небайдужих. Ось таким чином, і в горі, і в радості пізнаються друзі та люди з добрим серцем.

А поміж тим в адміністрації району розглядають можливості щодо організації допомоги дітям учасників АТО, щоб бійці знали, що про їх сім'ї пам'ятають і дбають.

Оксана Скуловець,
Вільний журналіст