У Зарічненському районі жінка в комі через сімейне насилля

насилля

У четвер увечері в гості до 43-річної Людмили з села Кутин, що в Зарічненському районі, прийшов 40-річний односельчанин Сергій. Жінка працює техпрацівницею у місцевій школі та проживає сама. З Сергієм сіли разом вечеряти. Випили трохи горілки.
— Під час розмови між господинею та її гостем спалахнула суперечка. І у Сергія раптово виникла неприязнь до Людмили, і він її нещадно побив та пішов додому спати. Швидка допомога відвезла потерпілу у лікарню. Вона перебуває в комі, на тілі має чимало гематом, — повідомила «РВ» Ольга Олійник з СЗГ УМВС України в Рівненській області. — Вже відомо, що Сергій перебував на обліку, як сімейний насильник. Він неодноразово бив свою маму. Тепер відповідатиме за нанесення тяжкого тілесного ушкодження.
Сьогодні жінки все частіше зіштовхуються з такими кризовими ситуаціями, вихід з яких вимагає допомоги компетентних фахівців - соціальних працівників, психологів, педагогів, здатних не тільки розібратися в цих ситуаціях, виявити причини їх виникнення й можливі наслідки, але й підібрати найбільш раціональний шлях виходу із кризи, а саме профілактичні заходи та акції, щоб попередити подібні випадки.