В АТО й надалі відправлятимуть транспорт з комунальних закладів Рівненщині

Про це заявив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов під час передачі автомобіля швидкої допомоги УАЗ-3962, який був на балансі обласного перинатального центру.
– Це вже п’ятий і не останній транспортний засіб, який наші заклади передають для потреб військових. Наразі комунальний відділ обласної ради працює над тим, щоб знайти ще машини, які можна відремонтувати й відправити в АТО. Автомобілями це не обмежується. Кожен зі ста трьох комунальних закладів обласної ради щоденно працює над збором необхідної провізії, речей, медикаментів, пального, запчастин до техніки. Дітки з освітніх установ готують нашим бійцям малюнки й обереги. Гуртом, в силу можливостей, докладаємо зусиль для нашої спільної перемоги, – сказав Михайло Кириллов, голова Рівненської обласної ради.
Автомобіль був списаний з балансу перинатального центру. Його силами працівників медзакладу відновили, наповнили речами першої необхідності та ліками й передали Андрію Слюсару, заступнику командира частини з озброєння ОК «Північ».
За словами військового, використовуватимуть автомобіль швидкої допомоги хлопці одного зі спецпідрозділів.

Додаткові світлини: