В Дубровицькому районі знову відкривали меморіальну дошку

Дошка пам'яті

В селі Селець біля школи на урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки земляку-герою, справжньому патріоту України Олегу Ващишину були присутні батьки, рідні, друзі, голова райдержадміністрації Сергій Киркевич, голова районної ради Микола Кухарець, Народний Депутат України Василь Яніцький , який став ініціатором виготовлення дошки, воїни АТО, педагоги та учні, громадськість.
Захід розпочався проникливими словами старшокласників про тяжкі часи, які нині переживає наша держава, читали про Олега вірші написані земляками.
Голова райдержадміністрації Сергій Киркевич, звертаючись до присутніх, сказав: «Останні місяці змінили український народ, згуртували його. Ми вже ніколи не будемо такими, як колись. На подвигах наших героїв ми всі маємо вчитися любити свою країну тому, що не кожен з нас зробив би те, що зробили такі як Олег. Ми не маємо права забути жодне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє. Дякую батькам, що зуміли виховати такого сина, сина-героя, справжнього воїна - патріота України».
Вшанували пам’ять воїна хвилиною мовчання та покладанням квітів.
Прочитав молитву та освятив пам’ятну дошку отець Микола - настоятель місцевого Свято-Миколаївського Храму
Довідка: Ващишин Олег Анатолійович 06.06.1991 р.н. проживав в селі Селець Дубровицького району, неодружений. Був мобілізований до ЗСУ 09.04.2014 року. Проходив службу в зоні АТО у складі 51 бригади ЗСУ. Загинув 29.08.2014 року під містом Іловайськ. Був похований в м.Запоріжжя як невпізнаний. Перепоховання відбулося 8 жовтня 2015 року в селі Селець Дубровицького району.

Повідомляє Дубровицька районна державна адміністрація