Звіт Костопільського центру волонтерів про благодійний ярмарок

Костопіль, волонтер

От тепер можна підвести остаточні підсумки недільного благодійного ярмарку «Зігріймо солдатів дитячим теплом».
Відпочатку: ярмарок ініційований ГО «Сонячний промінь» та проведений разом із «Центром волонтерів» , районним Будинком культури та за величезної підтримки відділу освіти (в лиці майже всіх освітніх закладів міста) та студії «Міртана» був організований лише за 10 днів!!! Результат перевершив усі сподівання))) Всі недоліки організації(якщо такі були...)- це ніщо проти того, який ми маємо результат!!! Як вже раніше повідомлялося, ярмарок зібрав 53090 грн., і 75 коп. На ці кошти, як і планувалося буде відправлено вагон з лісом та дровами на схід (р-н Дебальцево), а також буде закуплено необхідне військове спорядження, взуття та теплі речі нашим захисникам!!!
Хочеться відмітити, що величезний вклад у ярмарок внесли наші школи та освітньо-виховні заклади, про що свідчать цифри: біля 25000грн. виторгували саме вони!!!
До організації святкового дійства долучилися: «Кавуся», «Сорока Триока», тм «Тучинські ковбаси», пп Литвин А.С., Укртелеком, тм «Родина», "Пегас", дует фотографів: Богдан Кальчук, та відеоператор студії «Світло і тінь» Юрій Яськовець, майстриня з с.Моквин Вручинська, пенсіонерка Ковальчук Л.Я. за що їм всім велике ДЯКУЄМО!!!
Дуже приємно було бачити наскільки активними стали Костопільчани. Буквально за день до початку акції відгукнулося чимало небайдужих, які працювали волонтерами та обслуговували гостей події. Дівчата та хлопці, низький вам уклін!!!
Хочемо одразу повідомити про те, що наступний етап акції "Зігріймо солдатів дитячим теплом" відбудеться 22 лютого святкуванням Колодія(масляна) попрощаємося з зимою та , сподіваємося, і з війною...

Повідомляє у своєму фейсбук-акаунті волонтер Роман Наумович https://www.facebook.com/profile.php?id=1000085735....
У групі "Костопільський центр волонтерів" https://www.facebook.com/groups/441717845969319/

Додаткові світлини: